„Choinka szkolna”

25 stycznia był dniem wyjątkowym dla naszych uczniów.

W tym dniu odbyła się „ choinka szkolna”. Zarówno Ci zupełnie mali, jak i Ci starsi czekali na bal choinkowy cały rok. Program tegorocznej imprezy był bogaty i zróżnicowany. Zabawa podzielona była na dwie części.
Jako pierwsze, rozpoczęły przedszkolaki i uczniowie klas 0-IV, których zabawiały panie animatorki. Bal Karnawałowy zgromadził dobre wróżki, księżniczki, nie zabrakło także policjantów, strażaków czy piłkarzy. Były zabawy, tańce i konkursy.
Po lekcjach zabawę rozpoczęli uczniowie klas V-VIII. Uczniowie bawili się świetnie
w rytmach młodzieżowej muzyki, o czym świadczyć może wykonana przez nich „belgijka” czy „pociąg”.
„Choinka” w naszej szkole jest uroczystością integrującą całą społeczność uczniowską. Jest także okazją do zacieśniania współpracy z rodzicami, którzy zawsze chętnie pomagają
i przygotowują poczęstunek dla swoich pociech.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za współpracę i współudział w organizacji tej uroczystości !
Do zobaczenia za rok!